Zápasy našich mužstev minulé kolo 28. a 29.3.2015

A- mužstvo   Štítná A : Vidče  0 : 3 (0:1)

Branky: hosté   -   Drda (6.min),Křenek (51.min),Vala (52.min)

Sestava Štítná:Vaculík Pavel-  Liška František,Sloboda ,Chovančík Tomáš,Machuča-Liška Jaroslav,Štěpančík(82.min Zvonek)Hnaníček Michal ,Chovančík Vít-Pánek(67.min Hrnčiřík Jan) ,Vaculík Tomáš (37.min Fagulec Josef)

,

Domácí odehráli zápas bez potřebného nasazení.Hosté výborně dirigováni Urbanem na postě stopera využili všechny své příležitosti a zaslouženě odvezli ze Štítné 3 body.První poločas byla Štítná lepší,ale branku vstřelili hosté po rychlém protiútoku - Drda - 0:1.Druhý poločas začal pro domácí katastrofálně.V 51.min se po další chybě v obraně prosadil z 10 m hostující Křenek - 0:2.Minutu na to otevřená obrana domácích dovolila hostujícímu Valovi  zakončit a domácí najednou neměli o co hrát  - 0:3.Zbytek zápasu se odehrával v marné snaze domácích o změnu výsledku.Hosté si po zásluze odvezli ze Štítné výhru.

Další zápasy 15.kola:Slušovice Nedašov 3:0,Brumov B: Juřinka 0:2,Val.Meziříčí B:Val.Příkazy 2:3 np, Zubří:Vlachovice 1:2 ,Val.Klobouky:Podlesí 1:0 ,Podkop.Lhota:Hrachovec 5:1

14. Nedašov 15 3 0 0 12 18:33 9

Dorost       Štítná : Poličná 4 : 2 (2:2)

Střelci branek : 2x Šimoník (34. a 79.min),Králík(3.min),Maniš(84.min) - 2x hosté (12. a 17.min)

Sestava Štítná:Kuja - Barbořík (21.min Kozubík), Štěpančík, Zvoníček ,Polášek -Maniš(86.min Krupík),Hrnčiřík Jan,Hrnčiřík Vojtěch,Krůžela(75.min Kamenčák)-Šimoník(89.min Tomeček),Králík(82.min Malaník)

Napínavý zápas proběhl v sobotu ve Štítné mezi dvěma nejlepšími mužstvy dorostenecké krajské soutěže.Lépe začali domácí .Už ve  3.minutě se po rychle rozehraném rohovém kopu a přesné přihrávce od Jendy Hrnčiříka a zakončení Martina Králíka  ujali vedení 1 : 0.Pak přišla  20-ti minutovka hostů.V 11.min po faulu ve velkém vápně kopali penaltu ,kterou chytl výborně hrající Martin Kuja.Hned pár sekund na to udělala obrana Štítné chybu na polovině hřiště a hosté se po protiútoku radovali z vyrovnání  1:1(12.min).Hosté využili útlumu Štítné a najednou jich bylo plné hřiště.Svou  zlepšenou hru korunovali v 17.min brankou na 1 :2.Trenérská dvojice Štítné Jiří Šuráň - Josef Zvoníček učebnicově zareagovala na  situaci na hřišti a  již ve 21.min udělala změny v sestavě a mužstvo najednou začalo hrát .Od této chvíle byli štítenští dorostenci lepší  a svou zlepšenou hru potvrdili vyrovnáním ve 34.min Romanem Šimoníkem.Druhý poločas přišli hned v 52.min nedisciplinovaní hosté o hráče ,který byl vyloučen po druhé žluté kartě za kritiku rozhodčího.Z počátku nebyl rozdíl v počtu hráčů  na  malém hřišti znát ,ale hostům postupně ubývali síly a Štítná početní výhodu nakonec využila.V 79.min unikl po levé straně Roman Šimoník a vstřelil vedoucí branku 3:2.Pojištění výsledku přišlo po rohovém kopu v 84.min ,kdy si na centr Jendy Hrnčiříka naběhl Martin Maniš a hlavou vymetl horní růžek hostující branky.V 90.min mohl navýšit skóre Karel Tomeček ,ale nařízený  pokutový kop  neproměnil.

Mužstvo podalo z počátku rozpačitý výkon ,ale postupně získávalo klid a svou kvalitu potvrdilo zcela zaslouženou výhrou.Výborný výkon podali Jenda Hrnčiřík,Petr Štěpančík a v bráně Martin Kuja.

Další zápasy 15.kola: Mladcová : Vlachovice,Val.klobouky : Val.Karlovice, Ratiboř : Újezd 2:4, Hovězí : Juřinka 0:2,Lidečko : Slavičín 0:3, Val.Polanka : Provodov 3:0

14. Val. Klobouky 14 2 1 1 10 13:49 9

B-mužstvo      Sehradice B : Štítná B       0 : 4   (0 : 1 )

Střelci Štítná : 2 x Pánek (75. a 83.min), Zvonek (25.min),Vaculík Pavel z pen.(55.min)

Sestava Štítná:Vaculík Pavel- Žabka Martin,Žabka Rostislav, Fojtík,Struhař ,Pánek,Fagulec Josef, Zvonek,Baran,Liška František,Pukýš David

Střídali : Pukýš René,Hnilo Ladislav,Holík

Překvapivé vítězství Štítné na půdě aspiranta na postup.Ve vyrovnaném prvním poločase se hosté ujali vedení po standardní  situaci,kdy doklepl míč do brány Lukáš Zvonek.Druhý poločas hosté svou hru vsadili na rychlé protiútoky  a ty jim náramně vyšli.Překvapivé ,ale zasloužené vítězství rezervy Štítné.

Další zápasy 15.kola: Příluky B :Šanov 4:1,Luhačovice B : Rudimov 5:0, Vlachovice B : Trnava 0:1,   Březůvky : Jestřabí 3:1, Poteč : Rokytnice 4:1, Pozlovice : Vizovice B 7:4

1. Luhačovice B 15 10 0 2 3 50:15 32
2. Březůvky 15 9 1 2 4 43:25 30

3. Poteč 15 8 2 4 3 41:25 30
4. Sehradice B 15 7 4 4 4 32:26 29

5. Trnava 15 8 0 2 5 33:24 26
6. SK Vizovice B 15 6 3 4 5 36:33 25
7. Rokytnice 15 6 2 3 6 31:27 23
8. Štítná n. Vl. B 15 6 1 3 6 29:30 22