Přípravné utkání v zimní přípravě 2011 na jarní část

26. 3. 2011

27.3. 2011  Bojkovice : Štítná -  5:0 (2:0)

Prvních 10-20 minut jsme Bojkovice přehrávali a vytvářeli si tlak.V půlce prvního poločasu se hra přesunula na střed hřiště a síly se vyrovnaly.Ve druhé části prvního poločasu jsme přestali hrát a Bojkovice nás potrestaly dvěma zbytečnými brankami.
V druhém poločase, byla opět hra ve střední části hřište, kde bylo ale špatné obsazování hráčů. Přenechávali jsme moc prostoru soupeři. V 63.minutě jsme neproměnili penaltu. Ke konci zápasu se naše hra trochu zlepšila, ale v samotném závěru jsme opět inkasovali na konečných 5:0. Toto přípravné utkání, ale ukázalo kdo má natrénované a kdo ne! Tímto nám skončila zimní příprava a sami hráči ví jaké dělali chyby a co je potřeba ještě zlepšit.