Velké Karlovice : TJ Štítná 0 : 2 (0 : 1) - 2.kolo 13.8.2011

Velké Karlovice : TJ Štítná 0 : 2 (0 : 1)

Branky Štítná: 2x Tomáš Vaculík(42.a 60.min)

Sestava TJ Štítná:Bartoška Miroslav - Pukýš René,Šuráň Jiří,Šanta Daniel,Chovančík Tomáš -Hnaníček Ondřej(66.min Smolek Radek),Hnaníček Michal,Baran Jiří - Liška Jaroslav(15.min Štěpančík Petr),Zvonek Lukáš – Vaculík Tomáš (60.min Pukýš David).

Na střídání ještě:Krupík Patrik

Mužstvo Štítné mělo  po většinu zápasu více ze hry.Domácí mohli sice již v první minutě vyhrávat ,ale útočník domácích trestuhodně zahodil nájezd na našeho brankáře.Pak jsme mohli do poločasu klidně vyhrávat 5 :0.Byla z toho však poločasová výhra pouze 1 : 0,kdy po krásné akci ( 42.min) –Hnaníček Michal (dlouhá přihrávka)-Hnaníček Ondřej(únik po křídle+centr)-Vaculík Tomáš hlavou gól-0:1.

Druhý poločas začal našim náporem,který  završil perfektně zahraným trestným kopem Tomáš Vaculík(60.min).Po tomto momentu se utkání již dohrávalo pod kontrolou hráčů Štítné.Výborný výkon podali Daniel Šanta ,nováček v týmu Štěpančík Petr a střelec obou branek Tomáš Vaculík.Celé mužstvo je třeba pochválit za kvalitní  týmový výkon.

Jak šli minuty:

1.min – domácí útočník sám na našeho brankáře-těsně vedle levé tyče

2.min – Tomáš Vaculík v malém vápně po centru hlavou nad

Do 7.min- série 5 rohových kopů Štítné – bez gólového efektu

15.min –pro zranění střídá Jarda Liška ,do hry jde Petr Štěpančík

17.min –Tomáš Vaculík sám před brankářem –špičkou kopačky kolem brankáře těsně vedle

22.min- Ondřej Hnaníček sám před brankářem –vedle brány

29.min-Ondřej Hnaníček sám před brankářem-opět vedle (polský gól)

42.min-akce po ose Hnaníček Michal-Hnaníček Ondřej-VaculíkTomáš = hlavou gól =0 : 1

45.min-konec poločasu – zasloužené vedení hostů

47.min-Lukáš Zvonek nebezpečná střela  z 16 m-vedle

53.min-autové vhazování Tomášem Vaculíkem-Daniel Šanta střela z 6 m –nad bránu domácích

60.min –trestný kop z pravé strany( 20 m)-Vaculík Tomáš střela kolem zdi(zprava)-krásný gól – 0 : 2.

60.min – střídání Vaculík Tomáš ze hry,Pukýš David  na hřiště

64.min-Daniel Šanta tvrdá střela z 30 m-těsně vedle levé tyče domácí branky

72.min – střídání Ondřeje Hnaníčka za Radka Smolka

Do 90.min-dohrávání zápasu bez výrazného ohrožení obou branek

90.min-konec zápasu – zasloužená výhra hostů