TJ Štítná : TJ Holešov 2 : 1 (2 :1) -3.kolo 21.8.2011

TJ Štítná : TJ Holešov 2 : 1 (2 : 1 )
Branky Štítná:5.min Hnaníček Michal,28.Štěpančík Petr
Sestava Štítná:
Bartoška Miroslav –Pukýš René,Šuráň Jiří,Chovančík Tomáš,Šanta Daniel-Hnaníček Ondřej,Hnaníček Michal,Štěpančík Petr,Baran Jiří-Liška Jaroslav(5.Pukýš David-75.Hrnčiřík Jan),Zvonek Lukáš(50.Hrnčiřík Vojtěch)

Naši dorostenci se ujali vedení už 5.min z penalty, kdy faul na Jardu Lišku potrestal Michal Hnaníček.Hosté byli více ve hře a v 24.min vyrovnali po centru a teči hlavou na 1 : 1.Dorostenci šli opět do vedení v 28.min ,kdy se z dobrých 25 m opřel do balónu Petr Štěpančík a trefil šibenici hostující brány – 2 : 1.Přestože měli hosté více ze hry do šancí se nedostávali.Naši hráči zahodili hned dvě 100 %.
V 33.min šel sám na brankáře Jirka Baran, ale po přehození brankáře minul odkrytou bránu hostí.
V 61.min šel v jediné gólové šanci obou mužstev ve druhém poločase Ondra Hnaníček ,ale ukvapil se a jeho střela z 16 m letěla nad .
Hosté byli po celý zápas více než vyrovnaným soupeřem a v posledních minutách naše hráče tlačili ,ale dorostenci Štítné svou bojovností předčili hráče Holešova a proto zůstaly body doma .