TJ Štítná : Slavičín 7: 1 (0: 0) 12.kolo Kraj. soutěž dorostu 23.10.2011

27. 10. 2011

Dorost ve druhém poločase rozstřílel Slavičín!!!

TJ Štítná : Slavičín  7 : 1( 0 : 0 )
 Branky Štítná: 2x Hnaníček Michal,Šanta Daniel,Chovančík Tomáš,Liška Jaroslav,Pukýš David,Hrnčiřík Vojtěch

logotj-stitna.jpgSestava Štítná: Bartoška.- Zvonek,Chovančík T.,Šuráň Jiří,Šanta-Pukýš René,Liška ,Hnaníček Michal,Baran - Hnaníček Ondřej,Pukýš David

Na střídání: Smolek(80.min),Hrnčiřík Vojtěch(70.min),Štěpančík(55.min),Hrnčiřík Jan(78.min)

Vyrovnaný první poločas probíhal bez větších gólových příležitostí.
2.min-střela z 20 m Chovančíka nad
12.min-  trestný kop Lišky  z 18 m do zdi
26.min-tretný kop Hnaníček Michal z 30 m nad
35.min-hosté z prava střela z 20 m nad
42.min -po rohové kopu Šanta hlavou nad
43.min-po rohovém kopu Šanta střela z 10 m vedle
Celý první poločas se domácí nemohli dostat ke hře přes středové hráče Jardu Lišku a Michala Hnaníčka ,a proto také vypadali hosté fotbalovější.
Druhý poločas byl však úplně o něčem jiném .Hosté i  s hráčem divizního mužstva dospělých (Šála),kterého zcela vymazal Tomáš Chovančík,jakoby ztratili síly a vydrželi s domácmi ve druhém poločase jen 15 min .Štítná dorostence Slavičína doslova přejela,kdyby proměnila všechny šance mohl zápas skončit dvouciferným rozdílem.Hráči Štítné zlepšili pohyb,zpřesnili přihrávky a hlavně začali střílet na branku hostů.
46.min-rohový kop Jardy Lišky usměrnil do branky hlavou Daniel Šanta 1 : 0
48.min-v síti skončila střela z 15 m Davida Pukýše 2 : 0
50.min-pěkná akce hostů z pravé strany ,centr střela  z 15 m nad
62.min-slabší chvilka brankáře Bartošky -střela hostů z 25 m 2 : 1
65.min-přihrávka Davida pukýše,Tomáš Chovančík Hlavou 3 : 1
68.min-Michal Hnaníček sám v šestnástce střela do brankáře
70.min-střela Davida Pukýše do tyče dorážka do prádné brány Jarda Liška 4 : 1
71.min-Michal Hnaníček sám před brankářem ,poprvé do brankáře,podruhé do sítě 5 : 1
72.min-Ondřej Hnaníček sám na brankáře zprava - střela vedle
74.min-Ondřej Hnaníček sám na brankáře středem-střela vedle
78.min-Michal Hnaníček sám před brankářem na poprvé(?!?) 6:1
88.min-Hrnčiřík Vojtěch " tvrdou "střelu z 16 m brankář neudržel 7 : 1
Za druhý poločas pochvala všem hráčům- nejlepší hráči Michal Hnaníček ,Jarda Liška,Tomáš Chovančík a David Pukýš.Vyhrát v derby se Slavičínem rozdílem dvou tříd - to klobouk dolů.