TJ Štítná : Lidečko 5: 2 (3: 2) 8.kolo Kraj. soutěž dorostu 25.9.2011

25. 9. 2011

TJ Štítná : Lidečko 5 : 2 ( 3 : 2 )

Branky Štítná:2x Michal Hnaníček ,Ondřej Hnaníček,Pukýš René,Hrnčiřík Vojtěch
Sestava Štítná:Bartoška.- Zvonek,Chovančík T.,Šuráň,Šanta-Pukýš R.(Krupík),Liška ,Hrnčiřík Vojtěch (Hrnčiřík Jan)Hnaníček M.,-Baran,Hnaníček O. ,

Dorostenci odehráli dobrý zápas s kvalitní hrou dopředu,ale s horší defenzívou zvláště v prvním poločase.
Skóre utkání otevřel René Pukýš  pěknou střelou pod břevno z 10 m po přihrávce Michala Hnaníčka v 18.min - 1:0.Hosté vyrovnali v 21.min střelou přímo z rohu-1:1.Za dvě minuty šli  domácí opět do vedení po premierové brance v dorostu Vojty Hrnčiříka 2:1.V 27.min se skóre opět měnilo po ideální přihrávce Jirky Barana poslal míč k levé tyči Ondřej Hnaníček 3:1.Hosté do konce poločasu snížili po chybě obrany z rychlého protiútoku ve 41.min 3:2.
Druhý poločas byl ve znamení zlepšené hry domácích,kteří již nedali hostům šanci a sami zvýšili poměr branek.V 51.min zahrál trestný kop Jarda Liška a vyražený míč brankářem zasunul do sítě Michal Hnaníček 4:2.Svou druhou branku zápasu mohl dát René Pukýš ,který po úniku Ondry Hnaníčka a po jeho ideální přihrávce ,minul prázdnou bránu Lidečka.V 67.min napřáhl z 35 m z přímého kopu Jirka Šuráň  a jeho střelu brankář hostů s námahou vytáhl nad bránu.Z následného rohového kopu uzavřel skóre opět Michal Hnaníček 5:2.Poměr branek se již do konce zápasu nezměnil a tak si naši dorostenci  zaslouženě připsali další 3 body.