Spartak Val.Klobouky : TJ Štítná 3 :1(0 :1 ) -7.kolo 17.9.2011

18. 9. 2011
Spartak Val.Klobouky : TJ Štítná  3 : 1 ( 0 : 1 )

Branka Štítná:Hnaníček Michal

Sestava Štítná:Bartoška.- Chovančík T.,Šuráň,Šanta-Pukýš R.,Liška ,Štěpančík,(Hrnčiřík Jan),Hnaníček M.,Baran-Zvonek,Hnaníček O.(Chromík ).Na střídání :Krupík,

Utkání začali naši dorostenci aktivně.Po celý první poločas byli lepším mužstvem a kdyby domácí nepodržel brankář mohli jsme vyhrávat minimálně o dvě branky.Vedení jsme se ujali po rohovém kopu v 15.min ,když perfektně kopnutý míč od Jardy Lišky usměrnil hlavou Michal Hnaníček - 0 : 1.Další šance skončili zákrokem domácího brankáře nebo tak jako hlavička Michala Hnaníčka na břevně domácí branky.Domácí měli  za první poločas jednu slibnou akci po levé straně a střele podél naší branky .
Druhý poločas měl zcela opačný průběh .Domácí se zlepšili a měli hned na začátku dvě šance,jednu zneškodnil Mira Bartoška ,druhá střela šla těsně nad.Zlepšená hra domácích vyústila ve vyrovnávací branku v 60.min,když domácí  hráč nedal Mirovi Bartoškovi z 11.m šanci 1 : 1.Po tomto gólu se naše hra trochu zlepšila ,ale domácí bránu jsme ohrozili pouze střelami za velkým vápnem.Střely Lukáše Zvonka a zvlášť pohotová střela Jendy Hrnčiříka byly gólové,ale dobře chytající brankář domácích obě střely vytáhl na roh.20 minut před koncem zápasu domácí z pokutového kopu otočili výsledek  2 : 1.Za tohoto stavu jsme vrhli vše do útoku.Tři minuty před koncem měl vyrovnání ,po samostatné akci Jardy Lišky ,na kopačce Michal Hnaníček ,ale jeho střelu z 6 m domácí brankář opět chytil.Hned z protiútoku domácí ukončili skóre zápasu  na 3 :1.
Utkání by slušela remíza ,ale to bychom museli "hrát" celý zápas a proměnit vyložené šance.

SKUPINA A:

Hovězí – Holešov 1:3 Šimčík – Dlabaja 2, Hanák, Val. Klobouky – Štítná n. Vl. 3:1 Sáblík 2, Ház – Hnaníček M., Lidečko – Vel. Karlovice 2:1 Františák V. a T. – Langer, Návojná – Kelč nehráno (hosté nepřijeli), Mladcová – Fr. Lhora 7:4 Paták 3, Lebánek 2, Skalník, vlastní – Matušinec, Filák Mil., Chmela, Daněk, Dol. Bečva – Slavičín 0:4 Šála 2, Roder, Bartoš.

1. Mladcová 7 6 0 1 39:6 18
2. Návojná 6 5 1 0 24:3 16
3. Slavičín 7 4 1 2 14:10 13
4. Hovězí 6 4 0 2 18:9 12
5. Val. Klobouky 7 4 0 3 14:13 12
6. Louky 6 3 1 2 21:16 10
7. Štítná n. Vl. 6 3 1 2 10:8 10
8. Holešov 5 2 1 2 9:10 7