Návojná :TJ Štítná 5 : 2 -9.kolo KS dorostu -2.10.2011

Branky Štítná:Baran,Vaculík Tomáš
logotj-stitna.jpgSestava Štítná:Bartoška.- Zvonek,Chovančík T.,Šuráň,Šanta-Pukýš R.,Liška ,Hnaníček Michal,Baran - Vaculík Tomáš,Hrnčiřík Vojtěch
Na střídání: Hrnčiřík Jan ,Smolek,Krupík
Trenér:Šebák Zdeněk

Komentář k zápasu:Naši dorostenci po výkonu v prvním poločase a zejména v první polovině druhého mohli pomýšlet na získ minimálně bodu u prvního mužstva soutěže.Prohrávali sice 2 : 0,ale do poločasu dali kontaktní branku Jirkou Baranem a v 10.min druhého poločasu vyrovnali z nepřímého kopu ze 7 m Tomášem Vaculíkem 2 : 2.Domáci 5 min na to po rohovém kopu šli opět do vedení - 3 : 2.Hned na to Tomáš Vaculík napřáhl z 35 m a trefil tyč.Škoda...Pak přišla 70.min a  diváci (i domácí )se divili rozhodnutí náhradního rozhodčího(delegovaný  se nedostavil)-pokutový kop-domácí proměnili na 4 : 2.Pokutový kop ,který viděl jen rozhodčí byl  rozhodující moment ,který ovlivnil zápas a vlastně celý jeho vývoj .Domácí v nastaveném  čase upravili na konečných 5 : 2.Hráči si zaslouží pochvalu za bojovnost a disciplínu.Určitě na zisk minimálně  bodu v Návojné měli.

9.kolo Krajská soutěž dorostu 1. a 2.10.2011

SKUPINA A: Louky – Holešov 3:2 Houfek 3 – Plachý, Janalík, Val. Klobouky – Hovězí 2:1 Graclík, Sáblík – Šimčík, Návojná – Štítná n. Vl. 5:2 Marek 2, Holba, Fojtík J., Kolínek L., – Vaculík, Baran, Mladcová – Vel. Karlovice nehl., Dol. Bečva – Kelč 5:1 Ručka 3, Kulišťák, Zetocha – Dobeš, Slavičín – Fr. Lhota 1:7 Šála – Daněk, Chmela R. a M., Šerý 2, Krajča 2. Dohrávka 7. kola:Návojná – Kelč 5:1 Holba 2, Pagáč, Marek, Šenkeřík – Plesník. Dohrávka 6. kola: Holešov – Dolní Bečva 7:2 Plachý 4, Janalík 2, Kováč – Ručka, Solanský.
1. Návojná 9 8 1 0 37:6 25
2. Mladcová 8 6 0 2 40:8 18
3. Hovězí 8 5 0 3 26:11 15
4. Val. Klobouky 8 5 0 3 16:14 15
5. Holešov 8 4 1 3 21:15 13
6. Štítná n. Vl. 8 4 1 3 17:15 13
7. Louky 8 4 1 3 24:25 13
8. Slavičín 9 4 1 4 15:20 13