Kelč : Štítná 2 : 16 (1 : 7) předkolo 1.jarního kola 6.11.2011

11. 11. 2011

Dorost vyhrál v předehrávce 1.jarního kola v Kelči o 14 branek  !!!

Branky Štítná: Hnaníček Michal  6x, Vaculík Tomáš 5x .Liška Jaroslav 3x ,Štěpančík Petr 2x

logotj-stitna.jpgSestava Štítná: Bartoška Miroslav- Zvonek Lukáš ,Chovančík Tomáš,Šuráň Jiří,Šanta Daniel-Pukýš René,Liška Jaroslav,Hnaníček Michal,Baran Jiří - Vaculík Tomáš,Pukýš David

Na střídání: Hrnčířík Vojtěch(46.),Štěpančík Petr(46.), Smolek Radek(60.)

Dorost odehrál velmi dobrý zápas.Zápasu předcházely problémy s hráči Kelče,která je  poskládaná z hráčů na střídavý start.Pravidla povolují pouze 5 hráčů na střídavý start .a proto rozhodčí nepřipustil ke hře více jak 10 hráčů.Zápas se proto odvíjel v režii dorostenců Štítné,kteří byli posíleni o hráče A-mužstva Tomáše Vaculíka .A byl to právě on ,kdo otevřel skóre zápasu už 7.minutě .Další branky přišli velmi rychle a  v  23.min hosté vedli 5 : 0.Prvním hráčem,který vstřelil hattrick byl Jarda Liška.Domácí vstřell první branku až na 1 : 7.Druhý poločas začali hosté vlažně a po střele z trestného kopu domácí snížili v 50.min na 2:7.Pro hráče Štítné to byl impuls k tomu,aby zvýšily tlak na domácí branku,a tak se  na konci  zápasu skóre zastavilo na rekordních 2 : 16.Michal Hnaníček ,který vstřelil útyhodných  šest branek  se tímto zápasem dostal mezi nejlepší 3 střelce soutěže.Hráče je třeba pochválit za to ,že soupeře nepodcenili a že se nespokojili s příznivým brankovým rozdílem a nasázeli domácím "co se do nich vešlo"!!!Je třeba poznamenat - mohlo to být i přes 20 !!!!
Trenér Šebák:"Tentokrát bez ironie svým hráčům děkuji za výkon i přístup k zápasu!!!!"

14.kolo - KS dorostu (jaro)

Krajská soutěž dorostu sk. A
Holešov – Vel. Karlovice 6:0 Plachý 2, Vedra 2,  Chovanec,  Hanák
 Kelč – Štítná n/Vl. 2:16 Dobeš 2 – Hnaníček 6, Vaculík 5, Liška 3, Štěpančík 2
Slavičín – Hovězí  nehráno, hosté nepřijeli
Dol. Bečva – Louky 4:1 Bill, Jurečka, Mikuda, Koláček - Mikulec
Mladcová – Val. Klobouky 5:4 Venený Petr 2, Paták, Polepil, Skalník – Sáblík 3, Pechanec
Návojná – Lidečko 4:1 Surý Š. 2, Fojtík J., Fojtík Jakub, - Františák V.