Hovězí : TJ Štítná 3 : 1 (3 : 1) - 5.kolo-3.9.2011

Hovězí : TJ Štítná 3 : 1(3 : 1)

Branka Štítná:Zvonek Lukáš

Sestava Štítná:Bartoška-Chovančík,Šuráň Jiří,Šanta(80.Chromík)-Pukýš René(60.Pukýš David),Štěpančík,Hnaníček Michal,Liška ,Baran-Hnaníček Ondřej,Zvonek Lukáš.

Na střídání připraveni:Krupík a Hrnčiřík Jan

Dorostenci pocítili jak múže být fotbal krutý.Zápas odehráli s trvalou převahou.Úvod utkání a vlastně celý první poločas byli o třídu lepší,ale po  třech protiútocích domácího mužstva prohrávali v 35.min 3 : 0.Do konce poločasu snížil po samostatné akci Lukáš Zvonek.Ostatní šance  zůstali nevyužité.Dopředu to bylo velmi dobré ,ale  v obraně jsme udělali 3 chyby ,které soupeř potrestal.Výborně hráli Jarda Liška  a Jirka Baran.

Druhý poločas se naši hráči snažili o otočení výsledku,ale střely Lišky ,Hnaníčka Michala,Šanty,Pukýše Davida,Hnaníčka Ondřeje,Chovančíka a  Zvonka zlikvidoval domácí brankář nebo šly těsně vedle brány .Domácí měli pouze několik náznaků šanci s kterými si naše obrana poradila.

O převaze  svědčí také poměr rohů: 3 : 11 a poměr střel 5 : 15,ale efektvita byla na straně domácích.

Pro naše hráče,kteří pro otočení výsledku  ve druhém poločase udělali maximum je toto utkání  pro další  zápasy  poučení. Hrát "fotbal" ,být aktivnější a bojovnější nemusí vždy znamenat vítězství ,pokud se v obraně dělají chyby a soupeř je schopen je potrestat.