Zubří : Štítná 1 : 3 (0 : 2) 13-kolo 30.10.2011

5. 11. 2011

Branky Štítná:Šuráň Jiří,VaculíkTomáš,Zvoníček Josef
Sestava ŠtítnáVaculík Pavel ml.-Babulík Jindřich, Sloboda Petr,Kořenek Daniel,Machuča Petr -Šuráň Jiří ,Zvoníček Josef,Soja,Chovančík Vít-Holba,Vaculík Tomáš

Na střídání:Krajíček,Hnaníček Michal

Zubří i v posledním svém podzimním vystoupení předvedlo směrem dopředu pestrý a snaživý výkon, ale hrubky jednotlivců je srazily do kolen. Do sestavy se vrátil Robert Jurajda, ale k bodům to domácím nepomohlo. Ve 20. minutě potrestali hosté trpělivě čekající na chybu první omyl Šustáčka Šuráněm – 0:1. Ve 25. minutě mohl vyrovnat Libor Raždík, ale trefil pouze břevno hostující branky. Po půlhodině hry po pěkné křídelní akci Pavlíčka nedopravil míč do sítě skluzem Drda. Ve 40. minutě se brankář Barabáš špatně dohodl se svými obránci u centrovaného míče přímo z rohu a Vaculík zvýšil. Zubří po přestávce svou hru zrychlilo. Jurajda se řítil z boku sám na brankáře, ale hosté i s pomocí neodpískaného faulu tuto šanci přežili. Střely bratrů Libora a Jiřího Raždíkových také neměly daleko k úspěchu. Jenže v 65. minutě zbytečně dozadu přihrával Jaroslav Mičkal, jeho chybu hasil ve vápně Šustáček a Zvoníček se z penalty nemýlil – 0:3. V 75. minutě byla branka Jurajdy po akci Drdy pouze labutí písní Zubří.