TJ Štítná : Vidče 2 : 0 (1 : 0) 10.kolo I.A tř. 9.10.2011

11. 10. 2011

ŠTÍTNÁ N. VL. – VIDČE 2:0 (1:0)

Fotbalisté Vidče odešli po zásluze poraženi. Hlavně v prvním poločase těžko zachytávali rychlé křídelní akce domácího celku. Již ve 3. minutě se po rohu prosadil hlavou Babulík – 1:0. Po přestávce Vidče hru vyrovnalo, ale do žádné brankové příležitosti se nedostalo. V 75. minutě uklidnil domácí řady Šuráň – 2:0. V 80. minutě fauloval v pokutovém území obránce hostů a  byla nařízena penalta  , ale brankář hostů Petra Slobodu vychytal. V 89. minutě se Vidče dostalo do jediné vážné šance, ale  centr  neusměrnil hlavou do sítě střelec  Kramoliš.Výborný výkon hráčů Štítné potvrdil jejich stoupající formu.Pochvalu zaslouží celé mužstvo,zvláště pak hra obrany a kvalitní výkon Davida Babulíka.

BRANKY: 3. Babulík David, 75. Šuráň Jiří.

Sestava Štítná: Vaculík Pavel ml.-Babulík Jindřich, Sloboda,Kořenek Daniel,Machuča -Šuráň ,Zvoníček Josef,Soja,Chovančík-Babulík David,Vaculík Tomáš.Na střídání:Polách,ChovančíkTomáš,Liška,