TJ Štítná : FC TVD Slavičín B 3: 2 (3 : 2) 8.kolo I.A třída 25.9.2011

25. 9. 2011
 TJ Štítná : FC TVD Slavičín B  3: 2 ( 3 : 2 )

Branky Štítná: 2x Kořenek Daniel,VaculíkTomáš
Sestava Štítná:Vaculík Pavel-Liška,Sloboda,Kořenek Daniel,Machuča -Šuráň ,Zvoníček(Polách),Soja,Chovančík-Holba(Šenkeřík),Vaculík Tomáš.Trenér:Vaculík Pavel st.

První poločas začala lépe Štítná a už  ve 4.min vedla po rohovém kopu a  hlavičce Kořenka 1:0.Hosté posíleni o střelce s ligovými zkušenostmi -Pavla Kříže - v 18.min hlavou výše jmenovaným srovnali na 1:1.Za tři minuty po rohu opět hlavou zvýšil na 1 : 2 Švach a už se zdálo ,že bude mít Štítná doma problémy,ale ve 26.min Petr Sloboda našel ve vápně Dana Kořenka a ten již po čtvrté gólové hlavičce v zápase vyrovnal na 2:2.Za osm minut na to ve 34.min  unikl Jirka Šuráň obráncům Slavičína a jeho přesný centr tentokrát efektně patou usměrnil za záda hostujícího brankáře Tomáš Vaculík 3:2.Tímto výsledkem také skončil divácky atraktivní první poločas.Bylo jasné ,že trenéři obou mužstev o přestávce promluví ke svým hráčům  a to hlavně kvůli bránění ve velkém vápně.Druhý poločas byl úpně jiný .Obě mužstva se už tolik nedostávaly do šancí a tak se vlastně zápas dohrál mezi šestnástkami.Jedinou velkou šanci (73.min)ve které byl hostující Kříž a hlavou trfil prostor brány domácích ,zlikvidoval gólman Pavel Vaculík ve spolupráci s Petrem Slobodou,který vykopl míč směřující do brány.Hosté chtěli uznat branku ,ale rozhodčí to viděli jinak- míč nepřešel brankovou čáru.Snaha hostů o vyrovnání až do konce narážela na kvalitní obranu Štítné,která se snažila navýšit skóre rychlými protiútoky.Velmi dobrý výkon tentokrát podali Petr Machuča,Petr Sloboda  a Jirka Šuráň.Vítězství si  v tomto utkání  Štítná zasloužila .

Sponzor utkání Zdeněk Šebák-  zástupce firmy Gallak s.r.o.vyhlásil nejlepším hráčem Petra Machuču.