TJ Štítná : FC Elseremo Brumov B 2 : 2 - 3.kolo 21.8.2011

TJ Štítná : FC Elseremo Brumov B  2 : 2 (1 : 1)

Branky Štítná:23.min a 47.min Vaculík Tomáš

Sestava Štítná:
Vaculík Pavel ml.-Liška František,Sloboda Petr,Kořenek Daniel,Machuča Petr-Šuráň Jiří,Hnaníček Tomáš,Zvoníček Josef(87.Krajíček Lukáš),Chovančík Vít (67.Polách Radomil)-Vaculík Tomáš,Šenkeřík David(58. Soja Radim)

Utkání začalo lépe brumovské béčko a už 6.min využili několika minutové ošetřování Kořenka ,když po přihrávce z levé strany poslal míč útočník hostů do odkrytého rohu branky domácích.Štítná se zlepšila až po 20 minutách.Vyrovnání přišlo ve 23.min ,po nechytatelné střele z 20 m skóroval poprvé Tomáš Vaculík.Od tohoto momentu byla Štítná lepší a vytvářela si také šance.Tu největší v 26.min zahodil po přihrávce Jirky Šuráně David Šenkeřík , když z malého vápna přestřelil hostující branku.
Druhý poločas začal trestným kopem z 25 m ,který zahrával Tomáš Vaculík .Krásná branka znamenala vedení Štítné 2 : 1.Ta se do konce zápasu dostala do několika šancí.Po akci Radka Polácha střela Jirky Šuráně těsně vedle,polocentr Petra Slobody jen těsně minul hostující branku,trestný kop Tomáše Vaculíka z 30 m brankář Brumova s problémy vyrazil.Hosté měli také dvě příležitosti k vyrovnání. Pavel Vaculík se v 79.min vyznamenal reflexivním zákrokem,když zneškodnil střelu hostů z malého vápna .Druhá šance už znamenala vyrovnání.Tři minuty před koncem po centru z leva osamocený útočník vyrovnal na 2 :2.
První derby našeho týmu dopadlo smolně remízou,i když by si hráči Štítné po zlepšeném výkonu v druhé polovině 1.poločasu a za výkon ve druhém poločase zasloužily vítězství.
Sponzor utkání Pohostinství U Hnaníčků –p.Tomeček vyhlásil zasloženě nejlepším hráčem utkání Tomáše Vaculíka.