Lukov : TJ Štítná 9.kolo I.A třídy 2.10.2011

Branky Štítná: Sloboda z pokut.kopu

logotj-stitna.jpgSestava Štítná:Vaculík Pavel ml.-Liška,Sloboda,Kořenek Daniel,Machuča -Šuráň ,Babulík David,Soja,Chovančík-Šenkeřík,Vaculík Tomáš.
Na střídání:Polách,Zvoníček Josef,Babulík Jindřich,Krajíček
Trenér:Vaculík Pavel st.
 Zpočátku byli aktivnější hosté, ale aktivitu proměnili pouze gólem z ofsajdu, který nebyl uznán. Postupně se začali prosazovat Lukovští a ve 36. minutě po ose Macík – Teplý – Malota, který akci zakončil – 1:0. Další dva náznaky šancí Lukova do konce první půle pak zůstaly bez efektu. Ve druhé půli začali opět lépe hosté. V 50. minutě vytáhl superzákrok lukovský brankář, který dokázal vytáhnout umístěnou střelu k tyči z deseti metrů do bezpečí. O šest minut později zahráli domácí povedený signál po standardní situaci, na jehož konci byl Šumšal, ale brankář jeho brankovou střelu rovněž vyrazil. Poté převzali iniciativu opět hosté a v rozmezí 60. až 71. minuty musel brankář Jokl třikrát čelit nebezpečným situacím. Domácí se mohli prosadit v 73. minutě, kdy postupovali tři sami na jediného obránce, ale Vitovský po dlouhém sprintu už nedokázal přes tohoto přihrát na zcela volné dva spoluhráče. S přibývajícím časem převaha hostů sílila. Svou aktivitu hosté přetavili v 76. minutě ve vyrovnávací branku. Po akci po pravé straně si téměř na brankové čáře pohráli se Sedláčkem a pronikajícího útočníka téměř v nulovém úhlu zastavil v pokutovém území nedovoleně Dobiáš. Nařízenou penaltu hosté s přehledem proměnili. Poté se střídaly akce na obou stranách, ale bylo vidět, že domácím viditelně docházejí síly i díky prázdné lavičce náhradníků. Ti mohli být nakonec rádi i za zisk bodu, neboť už v nastaveném čase Štítná promrhala tutovku, která skončila rohem.
Branky: Malota – Sloboda. Dujíček – Daněk, Mitáček, 100 diváků. Lukov: Jokl – Dobiáš, Sedláček, Šimčík, M. Vitovský, Macík, Velikovský, Šumšal, J. Drábek, T. Teplý, Malota.

9.kolo I.A třída  1. a 2.10.2011
SKUPINA A: Hutisko – Brumov B 2:0 Křenek , Blaževič, Val. Klobouky – Hovězí 2:1 Habanec, Nahodil – Šrámek, Slavičín B – Vlachovice 1:0 Fojtík, Lukov – Štítná n. Vl. 1:1 Malota – Sloboda, Vidče – Podkop. Lhota 1:1 Kramoliš – Ročák, Dol. Bečva – Juřinka 4:3 Kozák 2, Šena V., Vojkůvka J. – nehl., SK Vizovice – Zubří 2:1 Dvořák, Velev – Drda.

1. Vidče 9 7 1 1 19:5 22
2. Hutisko 9 6 1 2 21:11 19
3. Dol. Bečva 9 6 0 3 23:19 18
4. Hovězí 9 5 1 3 24:14 16
5. Val. Klobouky 9 5 1 3 16:13 16
6. Vlachovice 9 4 2 3 11:13 14
7. Zubří 9 4 1 4 16:13 13
8. Brumov B 9 4 1 4 12:16 13