Juřinka :Štítná 3 :1 (0:1) 6.11.2011 14.kolo

1.jarního kola v Juřince!!!!!

Branky Štítná:Kořenek Daniel

Sestava ŠtítnáVaculík Pavel ml.-Šuráň Jiří ml., Sloboda Petr,Kořenek Daniel,Machuča Petr -Šuráň Jiří st.,Zvoníček Josef,Hnaníček Michal,Chovančík Vít-Liška Jaroslav,Vaculík Tomáš
Na střídání:Chovančík Tomáš,Kořenek Miroslav
Fotbalisté Juřinky ( pruhované dresy) se konečně dočkali vítězství. V jarní předehrávce si v sobotu doma poradili se silnou Štítnou nad Vláří a vyhráli 3:1.
Juřinka otočila ve druhém poločase těžké utkání s kvalitním soupeřem a připsala si čtvrté vítězství v soutěži. Již ve 2. minutě mohl otevřít skóre Štěpán, ale v rozhodující chvíli nedosáhl na velmi kvalitní gólový centr. V 10. minutě se poprvé protáhl Holáň po nebezpečné střele hostí. Ve 12. minutě zůstal před domácím brankářem neobsazený Kořenek a Štítná šla do vedení – 0:1. Juřinka se dostala pod tlak. Ve 27. minutě po rohovém kopu vykopávali domácí obránci z brankové čáry. Ve 29. minutě trefil Konvičný z přímého kopu tyč hostující branky a odstartoval honbu minimálně za vyrovnáním. Výsledkem do poločasu byly ale pouze střely Vaňka a Jiřího Šindelka, které těsně minuly svůj cíl. Po přestávce již domácí ovládli zápas a vyjádřili to brankově. V 50. minutě našel Kocián Škařupu, který obešel tři protihráče a bylo vyrovnáno – 1:1. V 60. minutě se držel za hlavu ve velké šanci Štěpán, domácí ještě nevedli. V 66. minutě centroval Škařupa a hlavička Pančocháře byla přesná – 2:1. V 70. minutě potřetí selhal v gólové šanci Štěpán. Jeho frustrace dosáhla vrcholu v 72. minutě, kdy byl za oplácení vyloučen. V 83. minutě si hostující obrana tečovala do vlastní sítě střelu Škařupy a bylo rozhodnuto. Juřinka po zásluze přehrála kvalitního soupeře z horní poloviny tabulky.