14.  SK Vizovice   11  ( -5 )

Hovězí : TJ Štítná 3 : 0 (1 : 0)

Sestava Štítná:Vaculík Pavel-Liška František ,Sloboda,Kořenek Daniel(70.Krajíček),Machuča-Šuráň Jiří,Soja ,Hnaníček Tomáš,Chovančík Vít-Šenkeřík,Vaculík Tomáš.

Na střídání připraveni:Hnaníček Michal,Babulík  Jindřich

Tak jasné vítězství nováčka nad loňským celkem ze špičky tabulky se nečekalo. Ačkoliv si Štítná v průběhu zápasu vytvořila nespočet šancí, v koncovce se trápila. V první půli se hned v úvodu mohl mezi střelce zapsat Kořenek, jeho jedovou střelu z 20 metrů však Koňařík nadvakrát zlikvidoval. Chvíli poněm se v obrovské šanci objevil Soja, jeho lob však skončil za bránou. Hovězí naopak z jediné šance v prvním poločase skórovalo. Na rohový kop Hromady si naběhl Šrámek a hlavičkou nedal Vaculíkovi v bráně hostů šanci – 1:0. Za hosty to poté z voleje zkoušel Tomáš Hnaníček, Koňařík byl na místě. Stejně dopadl i pokus Tomáše Vaculíka o střelu kolem zdi. V závěru prvního poločasu pak Soja ve velké šanci nezpracoval balon. Druhý poločas začali Hověžané na jedničku. Duo Šrámek – Kovář hned dvakrát uniklo hostující obraně. Nejprve sice Kovář na Vaculíka nevyzrál, podruhé už domácí kanonýr nezaváhal – 2:0. V 60. minutě hledal přetaženým centrem hostující Šuráň Šenkeříka, ten však míč těsně nedoběhl. Nezdarem skončila i tvrdá hlavička Kořenka, která šla přesně doprostřed brány. Hosté s postupem času více otevírali hru a Hověžané toho patřičně využili. Kovář předložil míč Šrámkovi před práznou branku, domácí expres však šanci trestuhodně zahodil. Jeho zaváhání za několik chvil napravil Kovář, kterého vybídl ke skórování Juřica – 3:0. Střelecký zmar Štítné vyvrcholil v poslední minutě utkání, kdy Koňařík skvělým zákrokem zmařil šanci Šenkeříkovi.

BRANKY: 20. Šrámek, 53. a 85. Kovář.