TJ Štítná : Nevšová 0 : 3 (0 : 2) 7.kolo IIII.B třída 18.9.2011

18. 9. 2011
TJ Štítná : Nevšová 0 : 3 ( 0 : 2 )
Sestava Štítná:Malaník-Šanta,Babulík Jindřich,Hnaníček Michal,Prešnajdr-Liška,Fryželka,Struhař Martin,Štěpaník(Hýbl)-Pinďák,Babulík David(Kořenek Mir.).Na střídání:Hnaníček Ondřej

Hosté přijeli do Štítné v roli favorita ,kterou však sami nezvládli.Zápas zvláště v prvním poločase silně ovlivnil rozhodčí Frajt,který ůčelově řídil utkání a branky z postavení mimo hru a po vymyšleném přímem kopu z 18 m ,byly pouze ukázkou jeho "umění"..Zápas jinak hráči Štítné zvládli vemi dobře.Mimo vstřelené branky se hosté pouze sporadicky dostávali do vápna domácích.V prvním poločase měla padnout branka po akci Babulík D.-Pinďák nebo po křížné přihrávce Pinďáka  a střele Jardy Lišky.Do gólové hlavičky se po rohovém kopu dostal Martin Struhař nebo Pavel Fryželka.Domácí mužstvo se čtyřmi dorostenci se po přestávce snažilo o zvrat v utkání,ale k zakončení jim stál v cestě hostující brankář , praporek pomezního rozhodčího(laik Nevšová) a nebo hvizd hlavního rozhodčího.Hosté se za celý druhý poločas dostali pouze dvakrát do vápna Štítné a i to jim nakonec po vlastm gólu domácího hráče stačilo k navýšení skóre  a ke konečnému vítězství  3: 0.Hosté za tichého přihlížení " pana " rohodčího proleželi a odzdržovali téměř celý druhý poločas.Béčko tentokrát na favorita z Nevšové mělo.

Z    V  R P        Skóre          Body        +/-

1.Nevšová                7   6 0  1        29 : 8           18           (  9)
2.Luhačovice B        7   5 1 1        21 : 14          16          (  4)
3.Biskupice              7   5 1 1        15 : 10         16           (  4)
4.Poteč                      7   4 2 1        22 : 16         14           (  2)
5.Nedašova Lhota  7   4 0 3         33 : 21         12          (  3)
6.Slopné                  7   3 2 2          16 : 16         11          ( -1)
7.Vlachovice B        7   3 1 3          15 : 13         10          (  1)
8.Pozlovice              7   2 4 1          12 : 10         10          ( -2)
9.Návojná                7   3 0 4          13 : 17           9          (  0)
10.Rokytnice           7   3 0 4          17 : 22           9          ( -3)
11.Drnovice            7   1 3 3             9 : 15           6          ( -6)
12.Štítná n/Vl. B     7    2 0 5            8 : 16           6          ( -3)
13.Mirošov             7     0 2 5            9 : 19           2          ( -7)
14.Smolina            7     0 0 7            7 : 29          0           ( -9)