Pozlovice : Štítná B 1 : 1 (0 : 0)

11. 10. 2011

Pozlovice   :  TJ Štítná B 1 : 1 ( 0 : 0 )

Oba trenéři měli před utkáním problémy se složením svých sestav, a první poločas se tak odehrál bez vážnějších šancí na obou stranách. Nebezpečné byly pouze některé střely z dálky. Ve druhé půli se dostavil tlak domácích, kteří však trefovali pouze tyče a břevna. Postupně na konstrukci branky ztroskotali Coufalík, Kubáček i Adámek. Když se v 85. minutě z protiútoku trefil hostující Struhař, zdálo se, že všechny body poputují do Štítné. V nastavení ale domácí vydřeli alespoň remízu, trefil se kapitán Vrátník. K vidění bylo korektní utkání bez ostrých faulů.

Rozhodčí: Ševčík.

Branky Štítná:Struhař Stanislav

logotj-stitna.jpgSestava Štítná:
III. B
10. kolo: Smolina – Nevšová 2:5 Vlček, Bosák – Tomšů 2x, Čačko, Balon, Šoman, Mirošov – Nedašova Lhota 2:2 Frjat, Rajznauer – Vaněk V. 2x, Drnovice – Vlachovice B 5:2 Zicha P. 3x, Ludík, Pastorek – Floreš, Obadal P. st., Pozlovice – Štítná n. Vl. B 1:1 Vrátník – Struhař S., Poteč – Návojná 2:4 Mana J., Bartoš P. – Holba P. 3x, Řehák R., Slopné – Luhačovice B 4:1 Šůstek P. 2x, Kozubík T., vlastní - Konečný, Rokytnice – Biskupice 2:2 Goňa A., Hamalčík – Gajdůšek T. 2x