Mirošov : Štítná B 3 : 1 (0 : 0) - neděle 25.9.2011

1. 10. 2011

MIROŠOV – ŠTÍTNÁ N.VL.B 3:1 (0:0)

V první půli si obě mužstva vytvořila šancí jako šafránu, i proto fotbalisté odcházeli do kabin za bezbrankového stavu. Po přestávce však oba týmy začaly ve svižnějším tempu a Štítná se rychlou akcí po křídle ujala vedení. Zanedlouho však střelou z dálky vymetl šibenici Zvonek a vyrovnal. O pět minut později byl mirošovský Rajznauer faulován ve vápně a penaltu sám proměnil – 2:1. Štítná se snažila s nepříznivým výsledkem něco udělat, ale naopak se nechal vyloučit jeden z hostů a v oslabení ještě inkasovala zásluhou Pecla – 3:1.

Branky: Zvonek, Rajznauer, Pecl – Babulík. Rozhodčí: Ptáček. Mirošov: Vangor – Trčka, Kořenek, Frys, Zvonek, Obadal, Prášil, Frajt, Němeček, Kuman, Pecl. Střídali: Rajznauer, Bednář, Sucháček. Štítná nad Vláří B: Malaník – Hnilo Rad., Babulík Jin. Prešnajdr, Štěpanik – Babulík David, Fryželka, Struhař Martin, Pinďák – Kořenek Miroslav, Kulíšek Jindřich. Střídali: Hýbl, Šuráň Přemysl.

1. Nevšová 8 7 0 1 33:8 21
2. Poteč 8 5 2 1 28:17 17
3. Luhačovice B 8 5 1 2 22:19 16
4. Biskupice 8 5 1 2 16:16 16
5. Nedašova Lhota 8 5 0 3 34:21 15
6. Pozlovice 8 3 4 1 17:11 13
7. Slopné 8 3 3 2 18:18 12
8. Vlachovice B 8 3 1 4 15:17 10