Komentáře k zápasům III. třídy 18.kolo Zlínský deník 20.4.

24. 4. 2014

SKUPINA B

PŘÍLUKY B – POTEČ 1:3 (1:1)

První poločas nabídl vyrovnanou bitvu, ve které se do vedení dostali domácí po střele Machalíčka. Do přestávky ale Poteč vyrovnala a po změně stran opanovala průběh hry, což potvrdila i dvěma góly. Hosté si v závěru již zasloužené vítězství pohlídali.

Branky: Machalíček – Faldík, Fojtík, Mana R. Rozhodčí: Měrka, 100 diváků.

SLOPNÉ – MIROŠOV 5:0 (2:0)

Domácí měli celý čas utkání pod kontrolou, a to i přesto, že první půli absolvovali spíše v tréninkovém tempu. Soupeř působil odevzdaně, a tak lídru soutěže téměř nekladl odpor. O úvodní dvě trefy se postaral Outrata, který nejprve udeřil po pěkné kombinaci a ještě do přestávky překvapil protivníka záběhem zpoza obrany. Po přestávce domácí přidali a dočkali se zasloužené odměny, zvláště když pro zranění Mirošovští hráli od 30. minuty jen v deseti. Na 3:0 zvyšoval po sólu od poloviny hřiště Žáček, následně sudí neuznal Slopnému regulérní branku. Definitivní zlom odporu soupeře přinesla čtvrtá trefa v podání Šenovského, který se prezentoval krásnou individuální skcí. Účet zápasu uzavřel opět Žáček, přičemž i domácí dohrávali kvůli třem zraněným závěrečných dvacet minut jen s deseti fotbalisty.

Branky: Žáček 2, Outrata 2, Šenovský. Rozhodčí: Hrachový. Mirošov: Petráš – Ladislav Pařízek, T. Kozubík, Trunkát (P. Kozubík), Jan Chuld (Lukáš Pařízek) – Bartoš, Šenovský, Outrata, Žáček, Brunik, Šůstek.

ŠTÍTNÁ N. VL. B – JASENNÁ 0:0

I přes bojovný a dobrý výkon tentokrát domácí výběr nezvítězil, ale bod za remízu nakonec považuje za cenný. Jasenná se totiž představila jako vyspělý tým a potvrdila, že je oprávněným aspirantem na postup.

Štítná n. Vl.: Tkadlec – Žabka, Kováč, Zimáček, Fagulec Jos., Pánek, Pukýš R., Struhař, Baran, Pukýš D., Pinďák. Střídali: Fryželka, Fojtík, Bartoška. Na střídání: Fagulec J., Holík.

ROKYTNICE – VLACHOVICE B 3:1 (1:0)

V úvodu utkání rokytničtí fotbalisté spálili dvě vyložené šance, ujala se až střela Martina Eliáše, která stanovila poločasový výsledek 1:0. Po změně stran hosté z Vlachovic hned v úvodu Doruškou vyrovnali. Výhru domácích ovšem pojistil dvěma góly Antonín Goňa. Za zmínku stojí fakt, že v domácí bráně podal slušný výkon Michal Dorůšek jako hráč z pole za zraněné brankáře Baklíka a Malaníka.

Branky: 2 Goňa A., Eliáš M. – Doruška M. Rozhodčí: Ptáček. Rokytnice: Dorůšek – Both, Vaněk, Suchý, Pešek, Řihák, Ščuglík, Saloky, Röder, Eliáš M., Goňa A. Střídali: Šuráň, Plášek, Bujna. Vlachovice: Maček L. – Jandík, Horáček, Doruška J., Mikeska, Maček A., Míča, Doruška M., Kořenek, Floreš, Gbelec.

NEDAŠOVA LH.– BISKUPICE 2:0 (0:0)

Po snaživém a urputném prvním poločase si domácí vytvořili jenom dvě slabé gólové šance. Nedašova Lhota měla sice velkou snahu dát gól, ale do poločasu se jí to po mnoha nepřesnostech nepodařilo. Po obrátce domácí zvýšili tempo a po faulu hostujícího brankáře na D. Vaňka trestal v 63. minutě J. Pagáč z pokutového kopu. Po krásné akci pak v 73. minutě J. Bartošák dal konečnou podobu výsledku.

Branky: Pagáč, Bartošák. Rozhodčí: Miklas, 90 diváků. Nedašova Lhota: Macháč D. – Novák, Šerý, Macháč, Juřica, Vaněk, Bartošák J., Pagáč, Rajník, Bartošák L., Pacík.

DALŠÍ UTKÁNÍ: Šanov – Luhačovice B 3:3 nehl., Rudimov – Sehradice B 1:3 Lukáš – Mikel 2, Plášek.

1. Slopné 18 15 2 1 63:19 47
2. Jasenná 18 14 3 1 54:17 45
3. Nedašova Lhota 18 10 4 4 46:29 34
4. Rokytnice 18 9 4 5 47:36 31
5. Poteč 18 8 4 6 54:34 28
6. Luhačovice B 18 7 4 7 53:39 25
7. Rudimov 18 6 4 8 31:48 22
8. Štítná n. Vl. B 18 5 5 8 32:49 20