Komentáře k zápasům 8.kola B-mužstvo-III.B 25.9.2011

29. 9. 2011
SKUPINA B

SMOLINA – N.LHOTA 0:1 (0:1)

Nedašova Lhota se ujala vedení již ve 20. minutě po samostatné akci D. Vaňka, který za šestnáctkou vystřelil a brankář Smoliny již nedokázal reagovat. Po hříchu to byl ale jediný gól zápasu, jelikož domácí ani hosté se již nedokázali střelecky prosadit.

Branka: 20. Vaněk D. Rozhodčí: Hrnčiřík.

NEVŠOVÁ – VLACHOVICE B 4:0 (1:0)

Již v 10. minutě se Nevšová ujala vedení zásluhou Tomšů. I nadále si domácí diktovali tempo hry a vytvářeli si šance, ale zásluhou brankáře Vlachovic Nevšová svůj náskok nezvýraznila. Ve druhé půli však Nevšovští již svou převahu brankově vyjádřili. Nejprve se prosadil hlavou Šoman a poté ještě dvakrát zásluhou Tomšů, jenž pečetil svůj hattrick.

Branky: Tomšů 3, Šoman. Rozhodčí: Dvořák. Nevšová: Podušel – Liška, Topič, Srcháček, Kováč, Juriga, Čačko, Munster T., Balon, Šoman, Tomšů. Střídali: Botík, Červenka.

MIROŠOV – ŠTÍTNÁ N.VL.B 3:1 (0:0)

V první půli si obě mužstva vytvořila šancí jako šafránu, i proto fotbalisté odcházeli do kabin za bezbrankového stavu. Po přestávce však oba týmy začaly ve svižnějším tempu a Štítná se rychlou akcí po křídle ujala vedení. Zanedlouho však střelou z dálky vymetl šibenici Zvonek a vyrovnal. O pět minut později byl mirošovský Rajznauer faulován ve vápně a penaltu sám proměnil – 2:1. Štítná se snažila s nepříznivým výsledkem něco udělat, ale naopak se nechal vyloučit jeden z hostů a v oslabení ještě inkasovala zásluhou Pecla – 3:1.

Branky: Zvonek, Rajznauer, Pecl – Babulík. Rozhodčí: Ptáček. Mirošov: Vangor – Trčka, Kořenek, Frys, Zvonek, Obadal, Prášil, Frajt, Němeček, Kuman, Pecl. Střídali: Rajznauer, Bednář, Sucháček. Štítná nad Vláří B: Malaník – Hnilo Rad., Babulík Jin. Prešnajdr, Štěpanik – Babulík David, Fryželka, Struhař Martin, Pinďák – Kořenek Miroslav, Kulíšek Jindřich. Střídali: Hýbl, Šuráň Přemysl.

DRNOVICE – NÁVOJNÁ 2:1 (1:0)

Ve vyrovnaném utkání byli v první půli lepší Drnovičtí a zaslouženě se dostali do vedení po krásné střele domácího záložníka, která orazítkovala tyč, a odražený míč vrátil do branky domácí Vlček. Po přestávce si vynutila převahu Návojná a po závaru krásnou střelou zpoza vápna vyrovnal O. Machač. Návojná měla další dvě vyložené šance, které ale neproměnila a mohla litovat. Drnovice totiž pět minut před koncem křižnou střelou rozhodly o svém vítězství.

Branky: Vlček, nehlášeno – O. Machač. Rozhodčí: Goňa.

POZLOVICE – LUHAČOVICE B 5:1 (2:1)

V místním derby plném gólů i neproměněných šancí otevřely skóre Pozlovice Bartončíkem. Hosté se brzy dočkali vyrovnání expozlovickým R. Hubáčkem. Hosté svou rychlostí dělali domácí obraně značné potíže a spálili tři jasné šance. Na domácí straně je napodobili Zoubek a Stolařík. Pozlovice se přece jen do přestávky dočkala a do vedení je poslal Bernátek. Po změně stran již byli jasně lepší domácí. Nejprve sice zahodil několik šancí mladý dorostenec Stolařík, ale postupně se trefili Bernátek, Adámek a zasloužené odměny v podobě gólu se dočkal i Stolařík.

Branky: Bernátek 2, Bartončík, Adámek, Stolařík – Hubáček. Rozhodčí: Popelák. Pozlovice: Vaškůj – Plášek, Michálek, Adolt, Divila – Zoubek, Bartončík, Coufalík P., Vrátník – Bernátek, Stolařík. Na střídání Hasoň, Jančařík, Adámek, Coufalík M.

POTEČ – BISKUPICE 6:1 (2:1)

Poteč se po sérii rohových kopů v 10. minutě Františákem ujala vedení. V 17. minutě opět Františák zvýšil vedení na 2:0. Zbytek prvního poločasu se hrál pohledný fotbal nahoru dolů. Ve 33. minutě však jednu z brejkových akcí musel řešit gólman Kolařík faulem ve vápně a z penalty snížil Gajdůšek. Zbytku prvního poločasu dominovali hosté, skóre však zůstalo nezměněno. Druhý poločas zvládla Poteč ve velkém stylu a během sedmi minut nasázela Biskupicím zásluhou dvou branek Mana a Mňačka tři góly. Navíc dvě minuty pečetil na konečných 5:1 Františák z penalty.

Branky: Františák 3, Mana J. 2, Mňačko – Gajdůšek. Rozhodčí: Liška. Poteč: Kolařík – Juřica V., Juřica P., Rosner (45. Trčka), Tvarůžek – Fojtík (60. Procházka), Františák, Bartoš, Svoboda – Mňačko, Mana (77. Smolek).

SLOPNÉ – ROKYTNICE 2:2 (0:1)

Úvod zápasu vyšel Slopnému a několikrát zahrozilo. Postupně však přebrali aktivitu hosté a ve 20. minutě nastřelili břevno a o šest minut později trefili tyč branky domácích. Hned v další minutě vyrazil brankář domácích tutovku hostů na rohový kop, z něhož se prosadil Hamalčík. I po přestávce domácí obránci často chybovali a po jedné z hrubek se prosadil Saloky. Domácí se snažili zkorigovat vývoj utkání, což se jim podařilo v 77. minutě, kdy Josef Trunkát střelou z poloviny hřiště snížil. Ale hned za minutu svou chybu napravil, když skvěle zmařil šanci domácích na vyrovnání. Když už to vypadalo na export tří bodů do Rokytnice, ve třetí minutě nastavení vyrovnal ve skrumáži Tomáš Kozubík.

Branky: Trunkát J., Kozubík T. – Hamalčík, Saloky. Rozhodčí: Toman. Slopné: Petráš – Chlud Jan, Trunkát J., Kozubík T., Trunkát E. – Chlud Robin, Outrata, Žáček, Bartoš – Mikulka, Šůstek. Střídali: Chlud Jaroslav, Malý, Váňa.

1. Nevšová 8 7 0 1 33:8 21
2. Poteč 8 5 2 1 28:17 17
3. Luhačovice B 8 5 1 2 22:19 16
4. Biskupice 8 5 1 2 16:16 16
5. Nedašova Lhota 8 5 0 3 34:21 15
6. Pozlovice 8 3 4 1 17:11 13
7. Slopné 8 3 3 2 18:18 12
8. Vlachovice B 8 3 1 4 15:17 10