Komentáře k zápasům 3.kola -III.třída-B-mužstvo - Zlínský deník

30. 8. 2012

SKUPINA B

PASEKY – VLACHOVICE B 8:1 (4:1)

Paseky měly raketový vstup do utkání a již ve 4. minutě se parádně trefil stoper Novotný – 1:0. O deset minut později zahrával roh Novotný a hlavou skóroval Švach – 2:0. Hostům se podařilo z ojedinělé akce utkání na chvíli zdramatizovat a zásluhou důrazného Drábika – 2:1. Další branky padaly již jen do sítě hostů a poločas skončil góly Jermakova a Jaroslava Švacha 4:1. Druhá půle nabídla spoustu pěkných akcí z kopaček domácího týmu a skóre postupně narůstalo. Mezi střelce se zapsali postupně Reimitz, dvakrát Tuna a Gracl.

Branky: Švach 2, Tuna 2, Novotný, Jermakov, Reimitz, Gracl – Drábík P. Rozhodčí: Manďák, 130 diváků.

Paseky: Mikulík (55. Macenauer) – Šoula, Šafařík, Novotný, Krčmář – Reimitz, Švach, Langr, Gracl – Tuna, Jermakov (76. Vach). Trenér: Michal Hlavňovský.

NÁVOJNÁ – ŠTÍTNÁ NAD VLÁŘÍ B 2:0 (2:0)

Favorit z Návojné neponechal nic náhodě a již v prvním poločase dvakrát skóroval zásluhou J. Řeháka. Po přestávce Návojná zápas kontrolovala a soupeři nedovolila duel zdramatizovat. Domácí jsou tak po třetím kole na čele III. třídy skupiny B s plným bodovým ziskem a impozantním skóre 15:1.

Branky: Řehák J. 2. Rozhodčí: Střelec.

ŠANOV – MIROŠOV 0:1 (0:0)

V Šanově se hrál vyrovnaný zápas se šancemi na obou stranách. Mirošovský Trčka rozhodl až v poslední minutě, když poslal do sítě míč propadlý do vápna. Utkání přitom spělo k remíze.

Branka: Trčka. Rozhodčí: Horáček.

Šanov: Grónský – Macík Miroslav, Macík Milan, Kročil B., Kročil M. – Stejskal, Chlebana, Ščuglík J., Ščuglík P., Krajíček R., Krajíček A. Střídal: Gazdík.

DRNOVICE – LUHAČOVICE B 1:0 (0:0)

Luhačovice byly fotbalovější, přesto se v Drnovicích odehrálo vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. Vyznamenali se však oba brankáři. Domácí útočník spálil snad čtyři samostatné úniky. Rozhodující gól vsítil
v 50. minutě Gabko střelou ze šestnáctky.

Branky: 50. Gabko. Rozhodčí: Uhlár.

SLOPNÉ – ROKYTNICE 1:1 (0:1)

Během první půle velmi pasivní Slopné stále hledalo ztracenou formu z uplynulé sezony. Rokytnice domácí
v první půli vydatně zlobila
a také skórovala, když se po rohu nejvýše vyšponoval do vzduchu A. Goňa. Jenže po přestávce již hostům odešly síly a nebyli tolik nebezpeční. Slopné však nedokázalo dlouho své šance proměnit, až nakonec vyrovnalo z dorážky Šůstkem. Od 80. minuty však domácí dohrávali bez vyloučeného stopera Kozubíka, který musel předčasně pod sprchy po druhé žluté kartě. První faul byl podle domácích evidentní, ale za druhou kartu se Slopné na sudího Diváckého velmi zlobilo.

Branky: Šůstek P. – Goňa A. Rozhodčí: Divácký.

Slopné: Petráš A. – Chlud J., Kozubík T., Trunkát J., Chlud J., Outrata Z., Šenovský P., Pařízek L. – Šustek P., Kozubík P. Střídali: Váňa J., Gruník J., Chlud R.

NEDAŠOVA LHOTA – POZLOVICE 3:3 (2:1)

Nedašova Lhota začala dobře a již ve 2. minutě se ujala vedení po rohu Josefem Bartošákem. Domácí byli lepší, ale zahodili tři šance. Hosté udeřili ve 25. minutě, kdy vyrovnal Čech. Pozlovice přidaly na tempu a několikrát domácího brankáře ohrozily.

Těsně před odchodem do kabin Struhař vrátil vedení Nedašově Lhotě – 2:1. Do druhé půle vstoupili lépe hosté a v 63. minutě vyrovnal opět Čech.
V 73. minutě uzavřel hattrick Čech a Pozlovice se ujaly dokonce vedení. Domácí se snažili vyrovnat, ale dlouho se jim to nedařilo. Až v 85. minutě po tlaku domácích si nešťastný vlastní gól vstřelil hostující obránce. Nedašova Lhota stále tlačila, ale hosté již remízu ubránili.

Branky: Bartošák, Struhař, vlastní – Čech 3. Rozhodčí: Zikmund.

Nedašova Lhota: Novák – Šerý K., Pacík V., Vaněk M., Vaněk D., Vaněk J., Vaněk V., Bartošák, Struhař, Pagáč, Pacík. Střídal: Macháč R.

BISKUPICE – POTEČ 1:4 (0:2)

Utkání začalo ve velkém tempu a obě mužstva vycházela ze zabezpečených obran. Do vedení se přeci jen dostali hosté, když po špatné rozehrávce naservírovaný míč Mňačko po půlhodině hry uklidil do sítě. Do poločasu ještě Poteč navýšila vedení, když téměř dokonalý lob domácího gólmana dorazil Fojtík – 0:2. Po přestávce se přiostřilo, domácí naráželi na dobře organizovanou potečskou obranu s výborně chytajícím Kolaříkem.

V 70. minutě Poteč zvýšila své vedení po krásné akci, když Mana přehodil ležícího gólmana – 0:3. Deset minut před koncem
z brejku střelou pod břevno zvýšil Fojtík vedení již na 4:0. Konečné skóre stanovil v 90. minutě Dúbrava, který nikým nepokrytý v pokutovém území zaznamenal alespoň čestný úspěch.

Branky: Dúbrava – Fojtík T. 2, Mňačko M., Mana J. Rozhodčí: Mikeska.

Poteč: Kolařík – Juřica V., Tvarůžek, Rosner (45. Juřica Z.), Smolek, Františák (85. Masař), Bartoš, Mňačko, Mana J. (80. Slovák).

1. Návojná 3 3 0 0 15:1 9
2. Paseky 3 2 1 0 14:3 7
3. Rokytnice 3 2 1 0 10:3 7
4. Pozlovice 3 2 1 0 12:6 7
5. Poteč 3 2 0 1 9:6 6
6. Nedašova Lhota 3 1 1 1 10:8 4