Komentáře k zápasům III.třídy 1.6.2014

6. 6. 2014

ŠTÍTNÁ N. VL. B – MIROŠOV 5:0 (1:0)

Domácí mužstvo po delší době nastoupilo kompletní, tedy i se stoperem Skučkem a střelcem Pinďákem. Po rozháraném prvním poločase, který vyhrála Štítná 1:0, nastoupil i zkušený štítenský rozehrávač Frýželka a utkání dostalo jednostranný ráz. Dvakrát se trefil Pinďák, dvě branky přidal Baran a jednu D. Pukýš.

Branky: 2 Pinďák, 2 Baran, Pukýš D. Štítná n. Vl. B: Tkadlec – Fojtík, Šuráň, Skuček, Žabka, Hrnčiřík, Štěpančík, Struhař, Baran, Pukýš D., Pinďák. Střídali: Frýželka, Fagulec, Pukýš R.

LUHAČOVICE B – SEHRADICE B 5:3 (3:0)

První branky se dočkali Luhačovičtí, a to již po čtvrthodině hry, když z dálky napřáhl Kořenek a jeho projektil zaplul k levé tyči – 1:0. Domácí měli nadále převahu a tlačili svého soupeře. Na druhou branku se čekalo do 32. minuty – po levé straně se prosadil Pešek a jeho střílený centr zasunul skluzem do brány dobíhající Šerý. Pět minut před koncem první půle Slezák vysunul naběhnutého Kunce, který své sólo zakončil třetí brankou. Pět minut po obrátce pak zastavil sólo domácího Červenky jeden ze stoperů a následoval pokutový kop. Míč si postavil kapitán Slezák a poslal Čechmánka na druhou stranu – 4:0. Za dalších pět minut vystřelil Z. Červenka, jeho pokus skončil na tyči, jako první jej doběhl Netík a zvýšil na 5:0. V poslední půlhodině hry však převzaly otěže zápasu Sehradice. Nejprve se po rohovém kopu Zerzána prosadil pěknou hlavičkou Chlud – 5:1. V 73. minutě se ranou přes zeď prosadil Coufalík – 5:2. Deset minut před koncem uzavřel stav utkání na 5:3 z penalty Hofschneider.

Branky: 15. Kořének, 32. Šerý, 40. Kunc, 50. Slezák, 55. Netík – 65. Chlud, 73. Coufalík, 80. Hofschneider. Luhačovice B: Chlud, Coufalík, Surý, Netík, Slezák, Zezulka, Kunc, Červenka, Pešek, Kořenek, Šerý, Lekeš. Na střídání: Kuchař, Mikel, Červenka D., Hubáček, Novosad. Sehradice B: Čechmánek – Plášek Jan, Boráň Jiř., Hofschneider, Řehák, Šenkeřík, Boráň Jar., Okénka, Zmeškal, Zerzan. Na střídání: Mikel, Maňas, Kolařík, Žebráček, Chlud, Horáček.

JASENNÁ – BISKUPICE 1:0 (0:0)

Jasenná mohla mít po úvodní půli dostatečný náskok, jenže gólové šance Zichy, L. Smilka a Maliňáka brankou neskončily. Za Biskupice se dostal do tutovky ve 31. minutě kapitán T. Gajdůšek, ale gólman Jasenné M. Kovář předvedl skvělý zákrok. Když skončila střela A. Smilka ve 37. minutě na tyči, šlo se do kabin za bezbrankového stavu. Druhý poločas taky moc fotbalovosti nepobral, a tak o osudu utkání rozhodla penalta ze 72. minuty, kdy byl v šestnáctce faulován M. Nikolén. Míč s přehledem uklidil k tyči L. Smilek a Jasenná se dostala do vedení 1:0. Za hosty mohl vyrovnat v 78. minutě opět T. Gajdůšek, ovšem branku v dobré pozici netrefil.

Branka: L. Smilek. Rozhodčí: Švach – Studeník, Pančocha, 130 diváků. Jasenná: M. Kovář – Pejter, M. Nikolén, Přibyla, Čala, Maliňák, T. Nikolén, Jurčák, L. Smilek, A. Smilek, Zicha. Střídali: T. Kovář, Bajza, Baťa. Biskupice: Vašků – Maršovský, Tomala, Michálek, Skovajsa, T. Gajdůšek, Vaculík, Novosad, J. Gajdůšek, Dobiáš, Porubský. Střídali: Mikel, Důbrava, Kašpárek, Talaš.

DALŠÍ VÝSLEDKY: Poteč – Vlachovice B 2:3 Fojtík 2 – Olejník O. 2, vlastní, Příluky B – Nedašova Lhota 3:1 Machalíček, Pajtáš, Pinkas – Káňa, Šanov – Rokytnice 2:4 Kročil M. 2 – Goňa 2, Řihák, Eliáš, Slopné – Rudimov 1:2 Kozubík – Šoukal, Sokolovič.

1. Slopné 24 18 2 4 81:28 56
2. Jasenná 24 17 4 3 61:26 55
3. Nedaš. Lhota 24 14 4 6 60:39 46
4. Rokytnice 24 13 4 7 62:45 43
5. Poteč 24 10 5 9 65:51 35
6. Luhačovice B 24 9 7 8 71:51 34
7. Příluky B 24 10 2 12 55:77 32
8. Vlachovice B 24 9 4 11 58:57 31