Komentáře k zápasům III. třídy 12.4.2015

17. 4. 2015

SKUPINA B

TRNAVA – RUDIMOV 4:0 (0:0)

První půle zápasu byla poznamenaná řadou nepřesností, a tak pěkných fotbalových momentů moc k vidění nebylo. Domácí se snažili najít skulinky v obraně soupeře, ale ta vždy stála na pevných základech podpořena jistými zákroky brankáře Ocelíka. Hosté hrozili především ze standardních situací urostlým Sokolovičem, kterého však domácí pečlivě střežili. Do druhého poločasu Trnava vstoupila velmi dobře, neboť již v 46. minutě po prudké střele Hradilíka a jeho opětovné dorážce se ujala vedení. V dalších minutách Rudimovští zvýšili obrátky, tlačili se před domácí branku, ale jejich zakončení bylo žalostné. A tak Trnava opět udeřila a trestala v 68. minutě po standardní situaci zahrávané Malčíkem, když se pohotově zorientoval v pokutovém území Chytil. Jeho branka hosty srazila do kolen a rozhodla o osudu utkání ve prospěch domácích. Domácí v závěru ještě přidali dvě branky po rychlých brejcích do již otevřené obrany hostí v 80. a 89. minutě Hradilíkem a Malčíkem na konečných 4:0.

Branky: Hradilík 2, Chytil, Malčík. Rozhodčí: M. Frajt, 150 diváků. Trnava: Malaník – Kučera, Čala. S, Slováček (75. Štěpánek), Srovnal – Hradilík, Chytil, Čala M., Soukup, Sedláček – Malčík. Trenér: Stanislav Chytil.

LUHAČOVICE B – ŠTÍTNÁ N. VL. B 7:0 (3:0)

Na umělém povrchu Luhačovice držely míč kombinační hrou a o první zásah se postaral rychlonohý záložník Svoboda. U druhého gólu byl opět Svoboda, když si vzal na starost exekuci přímého kopu. Jeho střelu ještě brankář Hnilo vyrazil, ale na dorážku Zdeňka Červenky již neměl. Standardně výborný výkon do poločasu ještě potvrdil Svoboda svým druhým gólem. V první půli ještě hosté hrozili z brejkových situací, ani jednu však nevyužili. Po změně stran se ze zápasu vyvinula jednostranná záležitost. Béčko Luhačovic věnuje hodně času nácviku standardních situací a v zápasech to nese ovoce. Na 4:0 zvyšoval po centrovaném přímém kopu hlavou Zdeněk Červenka a hattrick dovršil po rohovém kopu. A to vše z pozice středního obránce! Druhý poločas se také nesl ve znamení mladých pušek, které oživily hru ze střídačky. Nejprve se prosadil Jakub Kunc a na konečných 7:0 upravoval Lukáš Ďurďa hlavou také po volném přímém kopu. Luhačovice na jaře ještě neinkasovaly a udržují si vedení.

Branky: Červenka Z. 3, Svoboda 2, Kunc, Ďurďa. Rozhodčí: Bodlák, 50 diváků. Luhačovice B: Coufalík, Knot, Červenka Z., Kuchař, Mejzlík, Indra, Bartoš, Zámorský, Svoboda, Slezák, Smištík. Střídali: Kunc, Zezulka, Ďurďa. Štítná B: Hnilo L., Holík, Žabka, Hnilo R., Pukyš D., David, Baran, Fojtík, Žabka M., Pukyš R., Holba.

SEHRADICE B – ROKYTNICE 0:1 (0:0)

První poločas nabídl vyrovnaný duel, ovšem ani jeden tým si vážnější šanci nevypracoval. Po změně stran měli navrch domácí a častěji zaměstnávali brankáře soupeře. Paradoxně v době největšího tlaku čtvrt hodiny před koncem udeřili hosté, kteří z brejku skórovali Bothem. Závěrečný tlak rezervy Sehradic již vyrovnání nepřinesl.

Branka: 75. Both. Rozhodčí: Měřička, 50 diváků.

DALŠÍ VÝSLEDKY: Vlachovice B – Jestřabí 6:2 Obadal 3, Vlček 2, Kolouch – Gabriš, Lysáček, Březůvky – SK Vizovice B 4:1 Mikel 2, Lakomý, Hrazdíra – Pšenčík, Poteč – Šanov 3:2 Slovák M. 2, Novák – Krajíček, vlastní, Pozlovice – Příluky B 2:1 Galuška 2 – Uher.

1. Luhačovice B 16 11 0 2 3 57:15 35
2. Březůvky 17 10 1 2 5 47:28 33
3. Poteč 16 9 2 4 3 44:27 33
4. Trnava 16 9 0 2 5 37:24 29
5. Rokytnice 17 8 2 3 6 34:27 29
6. Sehradice B 16 7 4 4 5 32:27 29
7. SK Vizovice B 16 6 3 4 6 37:37 25
8. Štítná n. Vl. B 17 7 1 3 7 33:40 25