TJ Štítná A vs. FC Rožnov pod Radhoštěm  4:1

branky: Vaculík Tomáš 2, Kořenek Daniel, Hrnčiřík Jan

TJ Štítná vs. SK Boršice  1:0

Přípravné zápasy zima 2017 „A“ mužstvo

26. 3. 2017

29.1.2017 v 10:30 - Štítná vs. Březová 3:3  br. Kořének , Šimoník , Liška T.
4.2.2017 v 14:00 - Štítná vs. Valašské Příkazy 3:2 br. Malaník , Liška T. , Holba
11.2.2017 v 10:00 Štítná vs. Brumov zrušeno
12.2.2017 v 14:00 Štítná vs. Horní Lideč 6:3

br. Šimoník, Chovančík T. ,Chovančík V. ,Kamenčák, Maniš, Hrnčiřík
18.2.2017 v 14:00 Štítná vs. Vlachovice 2:1 Holba, Vaculík T.
25.2.2017 v 14:00  Štítná vs. Újezdec 2:6 Hrnčiřík, Šimoník
3.3.2017 v 19:00 Štítná vs.Bojkovice 3:1 Šimoník, Kořenek, Vaculík T.

90. - Hrnčiřík

Sestava: Vaculík P. - Chovančík V., Sloboda, Zvoníček, Machuča - Hrnčiřík, Chovančík T., Maniš, Liška T. - Vaculík T., Šimoník, střídali: Malaník, Krupík, Kamenčák, Holba, Králík, Kuja

Po celý zápas byla Štítná lepším týmem, což potvrdila i střelecky. Velmi dobrý zápas odehráli hráči dorostu, hlavně Martin Maniš, který výborně režíroval hru a svůj výkon korunoval gólem v 77. minutě.

A mužstvo tabulka podzim 2016

26. 11. 2016

TJ Štítná A vs. FC Strání

25. 9. 2016

TJ Štítná A vs. FC Strání  0:2

Komentář k zápasu z pohledu FC Strání

"Štítná nám znovu ukázala, jak moc bolí, odvést si nějaký ten bodík z Valašska. Způsob hry, které tady týmy produkují, nám totiž vůbec nesedí. Všechno ještě navíc umocnil hodně špatný terén a tak byla vidět ve Štítné nefalšovaná válka, o každý metr hřiště. Začali jsme lépe než domácí, už v desáté minutě nasadil k parádnímu sólu, náš šinkanzen Juraj Križák a zastavený byl až jasným přistrčením ve velkém vápně, píšťalka sudího však zůstala němá. Hned na to musel dvakrát zasahovat Tonda Popelka v naší brance, když zneškodnil dvě tutovky Štítné, z bezprostřední blízkosti. V patnácté minutě už, ale vypukla euforie na hlavní tribuně, která byla téměř celá zaplněna našimi fantastickými fanoušky. Jaro Gardián poslal do úniku Libora Pilku a ten zakončil střelou do sítě, mezi nohama domácího golmana. Do konce prvního poločasu už moc fotbalové krásy vidět nebylo, domácí jednoduše nakopávali balóny dopředu a tam o ně bojovali jako lvi, pokusy o naši kombinaci brzdil, jak špatný terén, tak nepřesné přihrávky.
Druhý poločas pro nás začal hodně špatně, když hlavní rozhodčí posoudil ten samý souboj, jako podstoupil Jirka Križák v 1. poločase, tentokráte jako penaltový. Domácí hráč však jedenáctku napálil vedle tyče a tak jsme tento nepříjemný okamžik přežili bez úhony. A byla to poslední vyložená šance, do které jsme soupeře ve druhé půlce pustili. Následnou zákopovou válku, totiž v 75. minutě rozsekl Radim Straňák, když po střele Libora Pilky, kterou brankář vyrazil jen před sebe, nezpanikařil a po kličce domácímu golmanovi zasunul balón do prázdné branky. Definitivně tak zlomil odpor houževnatého soupeře a rozhodl o našem dalším tříbodovém exportu, který nás, ale tentokráte hodně bolel."